Biuro Tłumaczeń Priamo oferuje wykonanie wszelkiego rodzaju tłumaczeń we wszystkich językach europejskich a także wiele innych usług związanych z obsługą językową Państwa firmy.

Obsługa językowa korespondencji handlowej
W kontaktach handlowych z kontrahentami zagranicznymi wymieniane są duże ilości korespondencji, zarówno za pomocą poczty tradycyjnej, jak i elektronicznej. Nasi tłumacze na bieżąco obsługują korespondencję firmy, zachowując przy tym pełną poufność.

Obsługa językowa umów
Umowy i inne dokumenty, które wymagają szczególnie dokładnej analizy językowej często muszą być tłumaczone w porozumieniu z prawnikami firmy. Tłumacze współpracujący z naszym biurem pozostają w stałym kontakcie z klientem i dbają o zachowanie najwyższej jakości tłumaczeń.

Przygotowanie oferty na zagraniczne rynki
Przetłumaczymy wszelkie broszury, foldery, instrukcje obsługi, teksty z opakowań i wizytówki. Dzięki zlikwidowaniu wszystkich barier językowych Twoja firma będzie mogła swobodnie konkurować na zagranicznych rynkach.

Tłumaczenia stron internetowych
Chcesz, aby oferta Twojej firmy docierała do kontrahentów z całego świata? Dzięki wzbogaceniu strony www o dodatkowe wersje językowe będziesz miał taką możliwość. Wystarczy, że podasz nam adres strony internetowej a my zajmiemy się resztą. Dzięki pełnej współpracy z obsługą informatyczną Twojej firmy będziesz od razu mógł zobaczyć gotowy efekt w Internecie.


Oferta specjalna Słowacja i Czechy

Potrzebujesz dokonać tłumaczenia dokumentów na polski z czeskiego/słowackiego lub odwrotnie?
Chcesz rozwinąć działalność swojej firmy i poszukujesz czeskich/słowackich klientów z konkretnej branży, ale nie wiesz gdzie ich szukać i potrzebujesz wstępnej bazy teleadresowej?
Masz już czeskiego/słowackiego kontrahenta, ale chcesz go sprawdzić w rejestrze sądowym?
Może chcesz zacząć pracować w Czechach/Słowacji i potrzebujesz pomocy w przetłumaczeniu CV, a może jesteś kolekcjonerem i poszukujesz czegoś u naszych południowych sąsiadów?
Nasze Biuro Tłumaczeń pomoże Ci w tym. Dołożymy wszelkich starań w osiągnięciu Twojego zadowolenia i całkowitego sukcesu.